1. ارسال کالاهای خریداری شده به صورت پست پیشتاز توسط شرکت ملی پست انجام می شود.
  2. کلیه سفارش های ثبت شده، روز کاری بعد آماده سازی و تحویل پست خواهد شد.
  3. زمان رسیدن مرسوله پستی به مقصد کاملا در اختیار شرکت ملی پست است و موبایل رایان هیچگونه امکان مداخله و تعهدی در این خصوص ندارد.
  4. نظر به ارزشمند بودن کالاهای ارائه شده در وبسایت، الزاما نسبت به بیمه تعهد پرداخت غرامت مرسولات پستی مطابق با ضوابط شرکت ملی پست به میزان ارزش سفارش، حداکثر تا سقف 30 میلیون تومان (سقف تعهد شرکت ملی پست) اقدام می شود، بنابراین شرکت ملی پست و رایان تعهدی در قبال پرداخت غرامت بیش از 30 میلیون تومان نخواهند داشت.
  5. کلیه کالاهای فروشگاه بصورت در بسته (آکبند و پلمب) شرکت گارانتی کننده عرضه می شوند، لذا هرگونه مشکل و ایراد مورد تعهد گارانتی کننده، می بایست توسط خریدار از شرکت گارانتی کننده درخواست و پیگیری گردد. (مشخصات گارانتی کننده بر روی بسته کالای ارسالی نصب شده است)
  6. تحویل کالا فقط به شخصی که مشخصات و کدملی ایشان در سفارش ثبت شده است مجاز و مقدور خواهد بود و لذا خریدارانی که به صورت حضوری نسبت به تحویل گرفتن سفارش خود اقدام می کنند تنها در صورت ارائه کارت ملی/کارت شناسایی معتبر، منطبق با کدملی و مشخصات ثبت شده در سیستم و پس از امضای رسید دریافت، امکان دریافت کالای سفارش خود را خواهند داشت.
  7. ثبت سفارش و خرید در وبسایت رایان تنها برای خریدار نهایی(End User) مجاز است، لذا بنا به تشخیص رایان در خصوص عدم احراز خریدار نهائی بودن سفارش دهنده، سفارش به صورت یک‌طرفه لغو و مبلغ و هزینه آماده سازی و ارسال در زمان مقتضی از طریق درگاه پرداخت و یا حساب معرفی شده بنام خریدار مسترد می گردد و خریدار حق هیچگونه اعتراض و شکایت نخواهد داشت.
  8. ضروریست خریداران در انتخاب کالا، روش ارسال و دریافت کالا، ثبت اطلاعات لازم (نام و نام خانوادگی، کدملی، استان، شهر، آدرس پستی، کدپستی، شماره تماس و …) دقت لازم بعمل آورند، هرگونه تبعات و خسارات ناشی از ثبت اشتباه اطلاعات خرید، برعهده خریدار می باشد.